Depilacja laserowa Gdynia –  DepilacjaVectus

Depilacja laserowa to coraz częściej wykonywany zabieg. Nie bez powodu. Współcześnie wykorzystywane technologie pozwalają na uzyskanie wysokiej skuteczności, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pacjenta i bezpieczeństwa, czego przykładem jest wykorzystywany w naszej placówce w Gdyni laser Vectus. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na golenie i depilacje i nie chcą co rano, przed wyjściem z domu zastanawiać się, czy ich skóra jest wystarczająco gładka.

Darmowe konsultacje

Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji przed zabiegami, które przeprowadza doświadczony kosmetolog. Na podstawie szczegółowego wywiadu ustalany jest plan kuracji – wliczając w to ilość i częstotliwość wizyt. Jednocześnie należy upewnić się, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegów. Bezpieczeństwo pacjentów jest bowiem najważniejsze.

Laser Vectus

Clinica Cosmetologica w Gdyni posiada najnowocześniejszy sprzęt – laser diodowy Vectus. Emituje on wiązkę o długości 810 nm., a jego sercem jest opracowana przez naukowców z Harvard University technologia fototermolizy selektywnej. Rozwiązanie to pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów przy jednoczesnym ograniczeniu wystąpienia ewentualnych podrażnień.
Przyjrzeć warto się także czytnikowi aktywnej melaniny – Skintel. Rozwiązanie to umożliwia automatyczne i indywidualne dostosowywanie mocy lasera. Dzięki temu mamy pewność, że zabiegi nie są ani zbyt łagodne, ani zbyt intensywne.
Advanced Contact Cooling to technologia polegająca na ochładzaniu skóry w obszarze zabiegowym. Powoduje to zredukowanie ewentualnego dyskomfortu.

Skuteczność depilacji Vectus

To właśnie skuteczność zabiegów sprawia, że Vectus wyróżnia się na rynku spośród innych sprzętów. Podczas serii zabiegów usuniętych zostaje 95% włosków. Pozostałe 5% to te, które nie znajdowały się wówczas w fazie wzrostu. Jeżeli się pojawią, wystarczy jedna dodatkowa depilacja, aby się ich pozbyć. Wykonuje się ją po roku od ostatniej wizyty.

Fazy wzrostu włosa

Dlaczego depilacja laserowa wykonywana jest w seriach? Włoski znajdują się w różnych fazach wzrostu i nie w każdej z nich będzie równie skuteczna. Wyróżnia się trzy etapy: anagen, katagen oraz telogen. Najlepszą efektywność zaobserwować można w pierwszym z nich. Wówczas otwarte zostają cebulki włosów i osiągają one maksymalną długość. Potem następuje etap przejściowy – katagen. Włos uwalniany jest z brodawki i przemieszcza się w górę. W ostatniej fazie (telogen) włos obumiera i wypada. W tym momencie zabiegi są najmniej skuteczne.

Gabinet depilacji - Gdynia
Darmowe konsultacje - laser Vectus

DepilacjaVectus Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2cc
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 99
Obserwuj nas na FB:

Gabinet depilacji laserowej - Gdańsk
Gabinet depilacji laserowej - Gdańsk

Depilacja laserowa bikini

Jednym z najczęściej depilowanych, w naszej placówce w Gdyni, obszarów jest bikini. Również w domowych warunkach panie nierzadko pozbywają się włosów z tej okolicy. Często jest to kwestia zbliżającego się lata i urlopu, kiedy to częściej planuje się wypoczynek na plaży. Jednakże wiele kobiet przez cały rok usuwa owłosienie z tego obszaru. Zabieg ten jest bolesny i wiąże się z ryzykiem wystąpienia podrażnień. Chcąc pozbyć się tych problemów, warto skorzystać z depilacji laserowej bikini, dzięki której już nigdy nie będzie trzeba martwić się o włosy w okolicy bikini.

Depilacja laserowa pach

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni często depilują pachy. Decydują tu zarówno względy estetyczne, jak i higieniczne. Warto pamiętać, że dzięki depilacji laserowej pod pachami ogranicza się pocenie. Ponadto częste golenie i depilacja powodują pojawianie się podrażnień, szczególnie w przypadku delikatnej skóry pach. W tym obszarze depilacja jest bolesna, a wszelkie próby usuwania owłosienia powodują pieczenie i zaczerwienienie skóry. Dlatego tak wiele osób decyduje się na depilację pach laserem.

Depilacja laserowa wąsika

W naszej placówce w Gdyni wykonać można również depilację wąsika. Zabieg ten wykonują najczęściej kobiety. Każdy ma w tym obszarze owłosienie, ale najczęściej u pań jest to delikatny meszek. Zdarza się jednak, że muszą borykać się z grubymi i czarnymi włoskami. Usuwanie ich w domowych warunkach jest problematyczne. Szybko odrastają, a także często do czynienia mamy z podrażnieniami. Nie wygląda to atrakcyjnie, szczególnie w obszarze twarzy. Skutecznym i ostatecznym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Gdynia jako nowa placówka Clinica Cosmetologica oferuje najlepsze ceny w stosunku do konkurencji – zapraszamy!

Depilacja laserowa twarzy

W naszej placówce w Gdyni usunąć można również owłosienie z obrębu twarzy. Zabieg ten wykonuje się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W pierwszym przypadku pozbywamy się wszystkich włosków, które są zbyt ciemne i mocne. W przypadku panów również możemy całkowicie wydepilować twarz, ale częściej wykonuje się zabiegi, mające na celu korektę linii zarostu. Podczas kuracji usuwa się włoski, które znajdują się poza pożądanym obszarem – np. na policzkach.

Depilacja laserowa nóg

Wiele osób decyduje się także na depilację nóg. Przeprowadzić można zabiegi na całe nogi lub też wyłącznie wybrane obszary – np. łydki. Jest to ogromne udogodnienie, gdyż wiele osób, szczególnie pań, nie wyobraża sobie, jak można nie pozbywać się włosów z tej partii ciała. Domowe zabiegi często skutkują wrastaniem włosków oraz zapaleniem mieszków włosowych, gdyż noszone ubranie ogranicza ich odrastanie, a sam proces ich usuwania wiąże się z ryzykiem pojawienia się infekcji.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

W naszym gabinecie w Gdyni depilujemy nie tylko bikini, ale miejsca intymne w ogóle. Z propozycji tej skorzystać mogą nie tylko panie, ale też panowie. Co więcej, nie musimy usuwać owłosienia z całego obszaru, ale np. wyłącznie z pachwin.
W okolicach intymnych często borykamy się z wrastającymi włoskami i zapaleniem mieszków włosowych. Powodem jest noszenie ciasnej bielizny, która ogranicza możliwość swobodnego przebijania się włosków przez skórę. Zaczynają się pod nią skręcać, a czasem dodatkowo dochodzi do pojawienia się stanu zapalnego.

Depilacja laserowa pleców

Laser Vactus, w naszej placówce w Gdyni, wykorzystujemy również do depilacji pleców. Najczęściej usuwamy nadmierne, mocne i ciemne owłosienie u panów, choć również pacjentki zgłaszają się z tym problemem. Jest to duży kłopot, gdyż z tej partii niemożliwym jest usuwanie włosów samodzielnie. Korzystać trzeba z usług kosmetyczki. Pod wieloma względami to kłopotliwy proces. Trzeba regularnie zapisywać się na zabiegi, zawsze o nich pamiętać, także podczas wakacji. Dlatego proponujemy skuteczne rozwiązanie, jakim jest właśnie depilacja laserowa.

Depilacja laserowa – jak się przygotować?

Do zabiegów należy się przygotować. Dzięki temu będą skuteczniejsze, ale też bardziej bezpieczne. Zaczynamy już na miesiąc przed pierwszą wizytą. Wówczas należy:

 • zaprzestać depilacji i wyrywania włosków. Wlicza się w to stosowanie depilatorów, plastrów z woskiem, pasty cukrowej oraz pęsety,
 • nie stosować samoopalaczy i kosmetyków brązujących,
 • nie opalać się,
 • odstawić kosmetyki, które mogłyby uwrażliwić skórę na słońce, a więc zawierające witaminę A, witaminę C, a także kwasy.

Tydzień przed pierwszym zabiegiem powinno się:

 • odstawić doustne środki, które mogą uwrażliwiać skórę na działanie światła. Trzeba być bardzo uważnym, gdyż takie właściwości wykazują także niektóre zioła,
 • zadbać o skórę. W dniu depilacji nie powinna być podrażniona ani wysuszona. Dlatego też wcześniej należy zwrócić szczególną uwagę na nawilżanie.

W dniu zabiegu (lub dzień wcześniej) trzeba ogolić obszar zabiegowy zwykłą maszynką.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu należy:

 • stosować preparaty łagodzące i nawilżające (np. Bepanten, Alantan oraz Panthenol),
 • nie stosować dezodorantu w obszarze zabiegowej,
 • unikać nadmiernej ekspozycji na słońce i stosować kremy z wysokim filtrem,
 • unikać podrażniania skóry, w tym np. poprzez nadmierne pocieranie ręcznikiem,
 • zrezygnować z sauny i basenu.

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą po prostu na stałe usunąć owłosienie. Czasem jednak wykonuje się go ze wskazań medycznych takich, jak:

 • wrastające włoski,
 • zapalenie mieszków włosowych,
 • hirsutyzm (nadmierne owłosienie).

Problemów tych niezwykle trudno się pozbyć. Dlatego też czasem lekarze zalecają skorzystanie z depilacji laserem Vectus. Rozwiązanie to na stałe usuwa wspomniane dolegliwości, gdyż bazuje na pozbyciu się ich źródła, czyli samych włosków.

Przeciwwskazania

Choć depilacja laserem Vectus jest bezpiecznym zabiegiem, to istnieją pewne przeciwwskazania do jej wykonania, jak chociażby:

 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • doustna terapia retinoidami,
 • świeża opalenizna,
 • podrażnienie skóry,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe oraz grzybicze,
 • ropne wypryski,
 • skłonność do powstawania przebarwień i bliznowców.

Depilacja laserowa Gdynia – opinie

Po depilacji laserowej czuję, że zupełnie zmienił się komfort życia. Nie muszę cały czas myśleć o depilacji i goleniu, zastanawiać się, czy zabrałam maszynki na wakacje i czy ktoś widzi moje odrastające włoski – mówi pani Joanna z Gdyni

W zeszłym roku zdecydowałem się na depilację laserową pach. Zabiegi były bezbolesne, szybkie, no i co najważniejsze, skuteczne. Polecam serdecznie – mówi pan Krzysztof z Sopotu

Co tu dużo mówić – jeżeli ktoś ma dosyć golenia i depilacji, to powinien zgłosić się na depilację laserową. Ja zrobiłam już pachy i nogi i jestem niesamowicie zadowolona – mówi pani Katarzyna z Gdyni

Kilka miesięcy temu depilowałam miejsca intymne. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Chyba największym plusem jest to, że nie muszę już chodzić na bolesną depilację woskiem. A same zabiegi laserowe nie były bolesne – mówi pani Ilona z Gdańska

Najbardziej w depilacji laserowej bałam się bólu. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Tak jak pani podczas konsultacji powiedziała, zabiegi bolały znacznie mniej niż np. depilacja maszynką elektryczną. Czuć, że duże znaczenie ma ta nakładka chłodząca – mówi pani Sandra z Gdańska

Miałem ogromne problemy z owłosieniem na klatce, które było bardzo silne. Od roku jest to przeszłość, właśnie dzięki depilacji laserowej. Zabiegi były bezbolesne, ale co najważniejsze – były skuteczne – mówi pan Hubert z Gdyni

Od lat zmagałam się z problemem z wrastającymi włoskami. Na dłuższą metę nic mi nie pomagało. Jeden z dermatologów zaproponował mi depilację laserową. To był strzał w dziesiątkę! Od tego czasu po problemie nie ma śladu, tak jak po włoskach – mówi pani Ewa z Gdyni

DepilacjaVectus Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (gabinet 7)
80-210 Gdańsk
Rejestracja: 58 506 64 97

Depilacja laserowa Gdańsk

DepilacjaVectus Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 53
80-001 Sopot
Rejestracja: 58 506 64 98

Depilacja laserowa Sopot

DepilacjaVectus Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2cc
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 99

Depilacja laserowa Gdynia

x

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.

Akceptuję Nie akceptuję Centrum ochrony prywatności