Depilacja laserowa Sopot –  DepilacjaVectus

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi depilacji laserowej. Cenione są przede wszystkim za podniesienie komfortu życia. Znika konieczność regularnej depilacji i golenia, nie trzeba wciąż martwić się o to, czy włoski są widoczne, czy zaczęły odrastać. Permanentne usunięcie owłosienia to też koniec bólu podczas depilacji, podrażnień po goleniu, ale też wrastających włosków oraz zapalenia mieszków włosowych.
Współczesne metody depilacji laserowej, w tym najnowocześniejszy laser Vectus, pozwalają na uzyskanie świetnych rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pacjenta oraz bezpieczeństwa.

Darmowe konsultacje

Nasza placówka w Sopocie umożliwia skorzystanie z bezpłatnych konsultacji przed zabiegami. Taka wizyta ma formę wywiadu z pacjentem, na podstawie którego ustalany jest plan kuracji – ilość i częstotliwość wizyt. Ponadto istotnym aspektem jest sprawdzenie, czy nie występują przeciwwskazania do wykonania zabiegów.

Laser Vectus

W naszym gabinecie w Sopocie wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, jakim jest laser diodowy Vectus. Emituje on wiązkę o długości 810 nm. Działa na zasadzie fototermolizy selektywnej. Rozwiązanie to jest dziełem zespołu naukowców z Harvard University. Dzięki niemu zabiegi mogą być jeszcze skuteczniejsze i bezpieczniejsze zarazem.
Warto zwrócić uwagę na technologię Skintel. Jest to czytnik melaniny, który pozwala na automatyczne i zindywidualizowane dobieranie mocy lasera, co sprawia, że zabiegi są optymalne, efektywne i bezpieczne.
Pacjenci często pytają o aspekt bólu. W przypadku lasera Vectus wszelki dyskomfort zredukowany został dzięki technologii Advanced Contact Cooling. Jest to specjalna nakładka chłodząca, która działa na skórę kojąco podczas zabiegów.

Vectus to skuteczność!

o właśnie skuteczność zabiegów wyróżnia laser Vectus i sprawia, że w naszej placówce w Sopocie stawiamy właśnie na ten sprzęt. Podczas serii wizyt usuwamy 95% włosów. Pozostałe 5% to te, które nie znajdowały się wówczas w fazie wzrostu. W ciągu roku mogą, ale nie muszą się pojawić. Usuniemy je podczas jednej, dodatkowej wizyty.

Fazy wzrostu włosa

Depilacja laserowa przeprowadzana jest w seriach, ponieważ włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu i nie w każdej z nich zabiegi są równie skuteczne. Najlepsze rezultaty otrzymamy w pierwszym etapie – anagenie. Jest to moment, w którym włoski uwalniane są z cebulek i osiągają maksymalną długość.
Kolejną fazą jest katagen. W tym momencie włos uwalniany jest z brodawki i przemieszcza się ku górze. Jest to etap przejściowy. Najmniejszą skuteczność zabiegów obserwuje się w ostatniej fazie wzrostu włosów – telogenie. W tym czasie włos obumiera i wypada.

Gabinet depilacji laserowej Vectus
Darmowe konsultacje - laser Vectus

DepilacjaVectus Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 53
80-001 Sopot
Rejestracja: 58 506 64 98
Obserwuj nas na FB:

Gabinet depilacji laserowej - Gdańsk
Gabinet depilacji laserowej - Gdańsk

Depilacja laserowa bikini

Depilację laserową wykorzystać można do usunięcia włosów z okolic bikini. Stosowanie tradycyjnych metod w tym obszarze jest kłopotliwe. Depilacja sprawia ból, a zarówno po depilacji, jak i goleniu pojawiają się podrażnienia oraz związany z nimi dyskomfort. Dodatkowo w tym obszarze często obserwuje się wrastające włoski i zapalenie mieszków włosowych. Bielizna utrudnia bowiem swobodny wzrost włosów. Wszystkim tym problemom można zaradzić poprzez depilację laserem Vectus.

Depilacja laserowa pach

Jednym z najczęściej depilowanych laserem obszarów są właśnie pachy. Na zabiegi zgłaszają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Włosy w tych okolicach rosną dość szybko, przez co regularnie trzeba je golić bądź depilować. Ponieważ skóra jest tu delikatna, zabiegi te są bolesne. Często pojawia się silne zaczerwienienie, ból pieczenie. Dodatkowo o usunięciu owłosienia trzeba pomyśleć wieczorem, gdyż po goleniu/depilacji nie można aplikować dezodorantu. Nie musi to tak wyglądać! Dzięki depilacji laserowej zapomnisz o owłosieniu.

Depilacja laserowa wąsika

Nasz gabinet w Sopocie oferuje również możliwość usunięcia wąsika. Taką depilację najczęściej przeprowadza się u pań, u których owłosienie nad górną wargą jest wyjątkowo ciemne i intensywne. Golenie takich włosków jest dość kłopotliwe, gdyż wiąże się z pojawianiem się na twarzy nieestetycznych zaczerwienień i podrażnień. Poza tym odrastające włosy są widoczne, nie sposób je ukryć. W przypadku depilacji laserowej wszystkie te problemy znikają raz na zawsze.

Depilacja laserowa twarzy

W naszym gabinecie w Sopocie za pomocą lasera Vectus usuwamy również owłosienie z innych obszarów twarzy. Zdecydować można się zarówno na usunięcie włosów wyłącznie z wybranego obszaru, jak i z całej twarzy. Na tę drugą możliwość częściej decydują się kobiety. Panowie w znacznej większości korzystają z możliwości skorygowania linii zarostu , pozbywając się wyłącznie tych włosów, które znajdują się poza pożądanym.

Depilacja laserowa nóg

Dużą popularnością, również w naszym gabinecie w Sopocie, cieszy się laserowa depilacja nóg. Wykonać można zarówno zabiegi na wybrane obszary (np. uda lub łydki), jak i na całe nogi. Są to jedne z tych okolic, z których najczęściej panie usuwają owłosienie. Niestety, często w wyniku golenia i depilacji pojawia się problem wrastających włosków oraz zapalenia mieszków włosowych. Jest to efekt noszenia w tym obszarze ubrań, które utrudniają swobodny wzrost włosów. Jeżeli więc chcesz zapomnieć o ciągłym goleniu, depilacji i innych problemach z tym związanych, odwiedź nasz gabinet!

Depilacja laserowa miejsc intymnych

W naszej sopockiej placówce wykonać można szeroko pojętą depilację miejsc intymnych. Do wyboru mamy zarówno zabiegi na poszczególne obszary, np. same pośladki, jak i pełną depilację. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Golenie i depilacja okolic intymnych wiążą się z wieloma problemami. Zabiegi są bolesne, pojawiają się po nich podrażnienia, ból i pieczenie, a także problemy z wrastaniem włosków i stanami zapalnymi. Dlatego polecamy wykonanie zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa pleców

W naszym gabinecie w Sopocie wykonać można również depilację laserową pleców. Choć praktycznie całe nasze ciało pokrywają włoski, to w niektórych przypadkach moją być dość ciemne i gęste. Tak dzieje się czasem w przypadku włosów na plecach. Problem ten częściej dotyka mężczyzn, ale nie tylko. W przypadku włosów na plecach ich samodzielne usuwanie jest praktycznie niemożliwe. Dlatego też polecamy depilację laserową, dzięki której raz na zawsze zapomnisz o tym problemie.

Depilacja laserowa – jak się przygotować?

Chcąc, żeby zabiegi były jak najbardziej skuteczne i bezpieczne, należy przygotować się do nich z wyprzedzeniem. Miesiąc wcześnie:

 • trzeba skończyć z depilacją oraz innymi metodami wyrywania włosienia. Rezygnujemy ze stosowania pęsety, depilatora, plastrów z woskiem oraz pasty cukrowej,
 • należy nie opalać się, a także nie używać samoopalaczy oraz innych produktów brązujących,
 • trzeba zrezygnować z kosmetyków, które zawierają kwasy, a także witaminę C i A oraz inne składniki, które uwrażliwiają skórę na działanie światła.

Tydzień wcześniej:

 • należy zaprzestać stosowania preparatów doustnych o działaniu uwrażliwiającym skórę na działanie światła,
 • koniecznie należy zadbać o to, aby w dniu zabiegu skóra była wypielęgnowana, nawilżona i pozbawiona podrażnień.

Dzień przed depilacją lub w tym samym dniu należy ogolić skórę w obszarze zabiegowym zwykłą maszynką.

Postępowanie po zabiegu

Po depilacji laserowej powinno się:

 • aplikować preparaty o działaniu łagodzącym i nawilżającym, jak na przykład Bepanten, Alantan oraz Panthenol,
 • zrezygnować ze stosowania perfum i dezodorantu w obszarze zabiegowym,
 • nie opalać się i stosować kremy z wysokim filtrem,
 • unikać wszelkich czynników drażniących, jak sauna, basem, ale też pocieranie skóry ręcznikiem.

Wskazania

Zabieg depilacji laserem Vectus powstał z myślą o wszystkich tych, którzy po prostu chcą pozbyć się na stałe włosków. Czasem jednak zalecany jest on przez dermatologa. Dzieje się tak w następujących przypadkach:

 • wrastające włoski,
 • zapalenie mieszków włosowych,
 • hirsutyzm (nadmierne owłosienie).

Przeciwwskazania

Depilacja laserem Vectus jest bezpieczna, ale jak w przypadku każdego zabiegu, istnieją pewne przeciwwskazania do jej wykonania, a są to:

 • skłonność do powstawania przebarwień i bliznowców,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • doustna terapia retinoidami,
 • świeża opalenizna,
 • podrażnienie skóry,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe oraz grzybicze,
 • ropne wypryski.

Depilacja laserowa Sopot – opinie

Depilacja pleców to była świetna decyzja! Wreszcie nie wstydzę się wyjść na plażę! – mówi pan Adam z Sopotu

Najbardziej bałam się bólu podczas zabiegów. Podczas konsultacji pani kosmetolog wyjaśniła mi, że zabiegi są mniej bolesne niż stosowanie depilatora czy plastrów. Potwierdzam te słowa! Ja jestem szczególnie wrażliwa, a nie miałam problemu z bólem na zabiegach – mówi pani Elżbieta z Sopotu

Co tu dużo mówić. Robiłem depilację pach i jestem bardzo zadowolony. Włosy nie odrastają, zabiegi nie trwały długo, były bezbolesne i nie miałem problemu z dużymi podrażnieniami. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie– mówi pan Mateusz z Gdańska

Po depilacji laserowej czuję, że zupełnie zmienił się komfort życia. Nie muszę cały czas myśleć o depilacji i goleniu, zastanawiać się, czy zabrałam maszynki na wakacje i czy ktoś widzi moje odrastające włoski– mówi pani Joanna z Gdyni

Depilowałam już pachy i nogi i jestem niesamowicie zadowolona! To niesamowity komfort, nie myśleć o włosach i goleniu. Polecam wszystkim depilację laserową– mówi pani Joanna z Gdańska

Rok temu depilowałam okolice intymne i nie pojawiły się odtąd żadne włoski. Jestem w szoku, nie spodziewałam się, że zabiegi mogą być tak skuteczne. Teraz myślę o kolejnych obszarach – mówi pani Katarzyna z Gdyni

Od bardzo dawna walczyłam z nawracającym zapaleniem mieszków włosowych. Niestety, nic nie skutkowało. Problem zawsze wracał. W końcu zdecydowałam się na depilację laserową i to było to! Włosy zniknęły, a razem z nimi ropne krosty, swędzenie, ból i wstyd. Ten zabieg naprawdę może zmienić życie – mówi pani Dorota z Sopotu

DepilacjaVectus Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (gabinet 7)
80-210 Gdańsk
Rejestracja: 58 506 64 97

Depilacja laserowa Gdańsk

DepilacjaVectus Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 53
80-001 Sopot
Rejestracja: 58 506 64 98

Depilacja laserowa Sopot

DepilacjaVectus Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2cc
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 99

Depilacja laserowa Gdynia

x

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.

Akceptuję Nie akceptuję Centrum ochrony prywatności